, , ,

پماد هموروهرب

امتیاز 5.00 از 5 امتیاز 1 مشتری
(دیدگاه کاربر 1)

سنجش

کد بهداشتی1228103438
سایز30 گرم
شرکت سازندهGoldaru
رفع تحریکات، درد و خارش ناشی از هموروئید

۳۰,۱۰۰ تومان

ترکیبات ( در محصول ) :
نام مقدار نیاز روزانه
Hamamelis ۲۵% *
Compound Benzoin Tincture ۸.۳% *
Zinc Oxide ۵.۱% *
شرایط نگهداری :
درجای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
———————–
روش مصرف :
صبح و شب بعد از هر اجابت مزاج از پماد هموروهرب به موضع مالیده شود. برای برطرف نمودن خارش های داخل مقعد از اپلیکاتور داخل جعبه استفاده نمائید.
———————-
هشدار مصرف :
در دوران بارداری با مشورت پزشک مصرف شود.
———————-
توضیحات :
– مواد مؤثره :
هاماملیس دارای فلاونوئید ها، تانن (هاماملی تانن، پروانتوسیانیدین) و مقدار کمی اسانس فرار می باشد. مقدار هاماملی تانن پوست درخت هاماملیس ۳۱ مرتبه بیشتر از برگ آن است. تنطور بنژوئن : رزین بنژوئن و اسانس فرار که محتوی اسید های، بنزوئیک و سینامیک، استر اسیدهای نامبرده، وانیلین و بنزالدهید می باشد.
———————-
– آثار فارماکولوژیک :
هاماملیس به علت وجود تانن ها و فلاونوئیدها در آن دارای اثر قابض و آنتی سپتیک است. مطالعات اخیر نشان می دهد که بخشی از عصاره فیلتر شده آن دارای پروانتو سیانیدین ها بوده و دارای اثر قابل ملاحظه ضد ویروس هرپس سیمپلکس نوع ۱ است. این قسمت همچنین دارای اثر قوی ضد التهاب بوده و التهاب را کاهش می دهد. اثرات ضد اکسیدان، محافظت کننده در مقابل اشعه های مخرب و اثر ضد التهاب هاماملیس تماماً به اثبات رسیده اند. از نظر مکانیسم اثر ضد التهابی، پروانتوسیانیدین میانجی های التهابی منتج شده از اسید آراشیدونیک را مهار نموده و تشکیل فاکتور فعال کننده پلاکتی را مهار می سازد. هاماملیس می تواند با اثر ضد اکسیدان خود سوپر اکسید آزاد شده از واکنش های آنزیمی را در حین فرآیند التهاب، که دارای نقشی در ایجاد آن هستند مهار سازد. محققین ژاپنی نشان داده اند که مواد مؤثره هاماملیس می توانند سلولهای نسوج پوست را در مقابل آسیب ناشی از اکسیژن فعال محافظت نمایند و به نظر می رسد که هاماملیس دارای کاربرد بالقوه ضد فرآیند پیری و چین و چروک پوست می باشد. هاماملیس در درمان هموروئید، نه تنها التهاب را برطرف می نماید بلکه دارای اثر ضد درد نیز می باشد. این گیاه خارش، تحریک و سوزش مقعد را برطرف می سازد. اثر ضد عفونی کننده تانن های موجود در هاماملیس از عفونت موضع جلوگیری نموده و بدین ترتیب به بهبود سریع تر عارضه کمک می نماید. تانن و دیگر مواد قابض در پماد هموروهرب عروق متسع شده و پرخون مقعد را در محل هموروئید منقبض نموده و محل آسیب را کوچک کرده و در نتیجه خونریزی را کاهش می دهد. در این فرآورده الکل موجود در تنطوربنژوئن و رزین بنژوئن و اکسید روی به کمک تانن های موجود در هاماملیس یک اثر قابض شدیدتری اعمال می نماید که موجب التیام سریع تر هموروئید می شود. افزون بر این مواد مؤثره در تنطور بنژوئن دارای اثر ضد اسپاسم و ضد عفونی کننده می باشد که مکمل هاماملیس عمل می نماید.- موارد احتیاط :
پماد هموروهرب برای استعمال موضعی تهیه شده است. از تماس دست های آلوده به پماد هموروهرب به چشم ها پرهیز شود.
——————-
– عوارض جانبی :
این دارو ممکن است در افراد حساس به گیاهان دارویی ایجاد واکنش های آلرژیک مختصر نماید. در صورت بروز این آثار مصرف دارو قطع و با پزشک یا داروساز مشورت شود.- مصرف در حاملگی و شیر دهی :
مصرف با احتیاط این فر آورده در دوران آبستنی و شیردهی مانعی دارد.

(برگرفته از سایت www.goldaru-co.com و بروشور محصول)

نظر فروشنده

5.0 به طور کلی
1
0
0
0
0

اضافه کردن بازبینی

 1. نمره 5 از 5

  مریم کریمی

  باسلام
  واقعا اطلاعات جامعی بود، ببخشید کرم برای بواسیری خارجی هم بدرد میخورد ؟
  باتشکر.

  مریم کریمی

  • دکتر ظاهر قدرتی

   با سلام خانم کریمی
   پماد هموروهرب در همورویید، ضد التاب و ضد درد بوده و تحریکات و سوزش مقعد را برطرف می نماید. همچنین در کاهش عفونت باکتریایی ان نیز موثر است.
   در جواب سوال شما باید گفت : بلی برای درمان بو اسیر خارجی نیز مفید است.
   با ارزوی موفقیت و سربلندی روزافزون

   دکتر ظاهر قدرتی