, , ,

آدامس ترک سیگار نیکرست ( الدر )


سنجش

برای ترک سیگار و کاهش میل به سیگار کشیدن
تعداد در هر بسته = 24 عدد آدامس

۷,۰۰۰ تومان

روش مصرف :

جویدن آدامس باید به آرامی صورت گیرد تا زمانی که حس سوزنی شدن و یا احساس تندی در دهان به وجود آید سپس جویدن را متوقف کرده و یک زمان استراحت قرار دهید  در این مدت آدامس را بین دندان و گونه و یا زیر زبان نگه دارید و اجازه دهید تا نیکوتین به آرامی از طریق دیواره دهان جذب شود و چنانچه حس تندی و سوزنی در دهان از بین برود مجددا عمل جویدن را تکرار نمایید این چرخه باید نیم ساعت ادامه یابد . لطفا قبل از استفاده از آدامس ۱۵ دقیقه از خوردن و آشامیدن پرهیز نمایید ( بجز آب ) .

مصرف غذاهای اسیدی از قبیل آب پرتقال ، قهوه و نوشابه قبل از جویدن آدامس میزان جذب نیکوتین را کاهش می دهد .

مقدار مصرف :

تعداد مصرف آدامس به تعداد سیگارهای مصرفی در روز بستگی دارد ،  معمولا برای کسانی که روزانه ۲۰ نخ سیگار می کشند مصرف ۸ تا ۱۲ قطعه آدامس ۲ mg  توصیه می شود . و چنانچه میل و رغبت به کشیدن سیگاراز بین نرفت می توانید مقدار مصرف آدامس را افزایش دهید . دوره درمان معمولا سه ماه و به صورت متوالی می باشد .  در طی این مدت باید بتدریج مقدار مصرف آدامس را کم کرد . استفاده بیشتر از ۲۰ عدد ادامس mg ۲ در یک روز توصیه نمی شود .

زمان مصرف :

استفاده از آدامس در زمانی که هوس و احساس نیاز به سیگار کشیدن دارید توصیه می شود و معمولا استفاده منظم از آدامس الدر نیکرست نتیچه بخش است .

توجه داشته باشید آدامس ترک سیگار الدر نیکرست ، نیکوتین مورد نیاز بدن را که در مدت سیگار کشیدن به ان معتاد شده است تامین می کند و عادت و هوس سیگار کشیدن باید توسط اراده فردی متقاضی ترک ایجاد شود تا بتوان ترک سیگاری مطمئن و ایده الی را تجربه کرد ، لذا حتی المقدور باید در زمان ترک نکات زیر را مد نظر قرار دهید :

۱-      عدم رفتن به مناطق پر دود مثل قهوه خانه ها .

۲-      عدم همراهی با دوستان سیگاری و قرار گرفتن در معرض دود سیگار .

۳-      عدم رفتن به نقاطی که قبلا در آنجا سیگار می کشیدید .

۴-      ترک عاداتی از قبیل مصرف سیگار همراه با قهوه ، چایی و یا هنگام مکالمه با تلفن .

نظر فروشنده

0.0 به طور کلی
0
0
0
0
0

نخستین نفری باشید که دیدگاهی را برای “آدامس ترک سیگار نیکرست ( الدر )” ارسال می کنید

امتیازی داده نشده است.