,

لوسیون بدن بتیس ۱۷۰ میلی ‎لیتر


سنجش

Betis Body Lotion 170 ml

کارایی : مرطوب‎کننده
عصاره : گلیسرین، روغن کرچک
ویتامین ها : پیش‎ساز ویتامین B۵، C، D، E
نوع پوست : انواع پوست
فرم محصول : کرم
جنسیت : آقایان، بانوان

۱۷,۹۰۰ تومان

ویژگی های لوسیون بدن بتیس
دارای ویتامین های E و B5 برای بازسازی سلولی طراوات دهنده و شاداب کننده پوست بدن
دارای ویتامین C پایدار با اثر ضد رادیکال های آزاد و روشن کنندگی
مناسب برای رفع خارش، خشکی و التهاب ناشی آفتاب سوختگی
مناسب برای مصرف روزانه و برای هر نوع پوستی
ترمیم کننده و التیام بخش
لوسیون بدن بتیس و کارایی آن
لوسیون بدن بتیس با دارا بودن مجموعه ای ویتامین های E ،C ،D و پانتنول پس از استحمام توصیه می گردد. لوسیون بدن بتیس با pH تنظیم شده اثرات مضر احتمالی صابون و شوینده ها را خنثی نموده و با تحریک بازسازی سلول های پوست به آن طراوت و نرمی و قابلیت انعطاف می بخشد.

مواد موثر به کار رفته در لوسیون بدن بتیس
ویتامین D پانتنول موجود باعث حفظ رطوبت طبیعی در لایه های زیرین پوست شده و هم زمان از دست دادن رطوبت را کاهش می دهد. ویتامین C موجود در فرمول از نوع پایدار (آسکوربیل فسفات) بوده که دارای قابلیت جذب بهتر است و اثرات بازسازی سلول های اپیدرم و برطرف نمودن تیرگی پوست را به خوبی بروز می دهد. خواص مفید ویتامین E از جمله خاصیت آنتی اکسیدانی و مقابله با رادیکال های آزاد و نیز تحریک مکانیزم های بازسازی پوست و افزایش قابلیت انعطاف به پوست می باشد.

لوسیون بدن و کرم بدن چه تفاوتی با هم دارند؟
لوسیون بدن یک مرطوب کننده است که از ترکیب آب و روغن تهیه شده است و سبک تر بوده و کمتر چرب است. بنابراین پوست ما می تواند لوسیون بدن را به سادگی جذب کند. لوسیون بدن به طور موثر پوست را مرطوب نموده و برای انواع پوست به خصوص پوست های بدون رطوبت ایده آل است. کرم های بدن نیز تفاوت چندانی با لوسیون بدن ندارند، آنها نیز ترکیبی از آب و روغن هستند. تفاوت اصلی ما بین آنها این است که کرم بدن قوام بیشتری نسبت به لوسیون بدن دارد. همانند لوسیون کرم بدن نیز به راحتی جذب پوست می شود و احساس چرب شدن نخواهید داشت. کرم های بدن به طور کلی برای مرطوب کردن بدن در طول فصل زمستان مناسب هستند. برگزیدن بین این دو بستگی به نوع پوست شما دارد. کسانی که پوست نسبتا بدون رطوبت دارند می توانند از لوسیون بدن استفاده کنند.

نظر فروشنده

0.0 به طور کلی
0
0
0
0
0

نخستین نفری باشید که دیدگاهی را برای “لوسیون بدن بتیس ۱۷۰ میلی ‎لیتر” ارسال می کنید

امتیازی داده نشده است.