, , , ,

ضدآفتاب کودک مای spf50


سنجش

مناسب برای پوست حساس کودکان
بدون ایجاد حس سنگینی
جذب آسان
حاوی روغن جوجوبا
SPF 50+
استفاده ترکیبی از فیلترهای فیزیکی و شیمیایی

۱۶,۰۰۰ تومان

ضد آفتاب کودک مای حاوی روغن جوجوبا با بهره گیری از ترکیبی از فیلترهای فیزیکی و شیمیایی جهت حصول حداکثر محافظت در برابر اشعه های مضر آفتاب (SPF50+) و در عین حال به حداقل رساندن استفاده از فیلتر های شیمیایی دارای قدرت محافظت فوق العاده ای در برابر اشعه های مضر آفتاب می باشد و متناسب با پوست حساس کودکان طراحی شده است. این محصول دارای تاییدیه تست درماتولوژیکی می باشد.
توضیحات محصول
فقط برای مصارف خارجی
این محصول جهت پوست کودکان طراحی شده است اما باید توجه داشته باشید که ممکن برخی از کودکان به محصولات طراحی شده ویژه آنها نیز حساسیت نشان دهند. به همین دلیل بهتر است قبل استفاده از هر گونه محصولات اختصاصی کودکان مقداری از کمی از آن بر روی پوست ساعد تست شده و در صورت عدم ایجاد واکنش های آلرژیک در سایر نقاط بدن استفاده شود.
بر روی پوست حساس نواحی دور چشم استفاده نشود.
دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
بر روی پوست آسیب دیده استفاده نشود.
در صورت بروز واکنش حساسیتی مصرف آن را قطع کنید و با پزشک مشورت کنید.
روش مصرف
مقدار مناسب از ضد آفتاب را بر روی پوست کودک قرار داده و به شکل یکنواخت پخش کنید. کرم های ضد آفتاب باید حداقل ۲۰ دقیقه پیش از مواجهه با نور آفتاب مصرف شده و هر ۲ ساعت یکبار تجدید مصرف شوند. در صورت شنا و یا عرق کردن ماندگاری ضد آفتاب کاهش یافته و باید فواصل مابین تجدید مصرف کاهش یابد. به خاطر داشته باشید حتی در زمان مصرف از ضد آفتاب ها، کودکان نباید به مدت طولانی در معرض تابش شدید آفتاب قرار گیرند.

نظر فروشنده

0.0 به طور کلی
0
0
0
0
0

نخستین نفری باشید که دیدگاهی را برای “ضدآفتاب کودک مای spf50” ارسال می کنید

امتیازی داده نشده است.