, , ,

شیر خشک بیومیل ۳ پاکت


سنجش
– مناسب از بدو تولد
– داراي پروتئين با كيفيت و مرغوبيت بالا .
– غنی شده با AA و DHA جهت تقویت ضریب هوشی و قدرت حل مساله شیرخوار در آینده
– بدون ساکارز، غنی شده با آهن،
حاوی امگا 3 و امگا 6

 

۱۳,۷۰۰ تومان

شرایط نگهداری :
در جای خشک و خنک نگهداری نمایید.
روش مصرف :
بطری، سرپستانک و سرپوش بطری را قبل از استفاده بدقت بشویید و خوب بجوشانید. آب آشامیدنی تمیز را بجوشانید و بگذارید ولرم شود. حدودا ۵۰ درجه سانتیگراد. حدودا دو سوم آب جوشانده شده مورد نیاز را در داخل بطری تمیز و ضد عفونی شده بریزید. پیمانه داخل قوطی را از پودر شیر پر کرده و با لبه کند کارد سطح آن را صاف کنید و میزان مورد نیاز را برابر جدول تغذیه در بطری بریزید. درب بطری را ببندید و حدودا ۱۵ تا ۲۰ ثانیه بطری را خوب تکان دهید و بقیه آب مورد لزوم را به آن اضافه کنید و بطری را مجددا تکان دهید. پستانک را سر بطری قرار دهید و دقت نمایید شیر آماده شده دارای درجه حرارت مناسب باشد. حدودا ۳۷ درجه سانتیگراد.
توضیحات :
محصولات شرکت بهداشت کار در فرایند تولید به صورت خشک مخلوط می شوند و به همین دلیل ویتامین ها و پروتئین ها از درایرعبور نکرده و حرارت نمی بینند و این عامل مهمی در حفظ کیفیت واقعی ویتامین ها و پروتئین ها محسوب می شود که معمولا در سایر روش های تولید مانند WET MIXING این امکان وجود ندارد، لذا حفظ کیفیت ویتامین و پروتئین در این سطح، مختص به روش تولید در شرکت بهداشت کار می باشد.- ترکیب نمودن اجزاء محصول با دقت فوق العاده بالا ( ۱۰۰ppm)- حلالیت ایده آل در زمان آماده سازی توسط مادر.- پذیرش بالای گوارشی در شیرخواران.- طعم و بوی کاملا طبیعی و مطلوب.- امکان ادامه دادن شیردهی با شیرمادر به دلیل طعم طبیعی لاکتوز در بیومیل.- تامین کامل نیازهای تغذیه ای شیرخوار در زمینه انرژی، پروتئین، کربوهیدرات، چربی، مینرال، ویتامین و مواد نیمه ضروری نظیر کولین، تورین و اینوزیتول.- نسبت ایده آل برای امگا۶ به امگا۳ جهت رشد بهینه ارگان ها به ویژه تکامل عصبی و شبکیه چشم.- تضمین مرغوبیت و کیفیت بالا با استفاده از پوشش استاندارد های غذایی مدرن امروزی به عنوان اولین و تنها دارنده استاندارد تخصصی غذایی ISO 22000 در ایران از سال ۲۰۰۵.- دارای استاندارد حلال در هر دو شرکت فاسبل بلژیک و بهداشت کار ایران.ترکیبات: ‌وی پروتئین فاقد املاح معدنی، شیر چربی گرفته شده، روغن‌های گیاهی، لاکتوز، املاح معدنی، انواع ویتامین‌ها، آراشیدونیک اسید (AA) و دوکوزاهگزانوئیک اسید (DHA).

انواع اصلی شیرخشک:

شیرخشک تولید شده از شیر گاو:

بیشتر انواع شیرخشک موجود در بازار از شیرگاو تهیه شده‌اند و اصلی‌ترین مواد مغذی مورد نیاز کودک را دارند. تولید‌کنندگان ضمن خشک کردن شیر، پروتئین‌ این شیرها را تغییر می‌دهند به‌طوری که دستگاه گوارش کودک بتواند آنها را به‌ راحتی هضم کند. البته برخی کودکان به پروتئین‌های شیرگاو حساسیت نشان می‌دهند بنابراین به نوع خاصی از شیرخشک مخصوص کودکان احتیاج دارند.

شیر خشک تهیه شده از سویا:

این نوع شیرخشک برای شیرخوارانی مناسب است که به پروتئین‌های حیوانی حساسیت نشان می‌دهند. البته اگر شیرخوار به شیرگاو یا لاکتوز هم حساسیت دارد می‌تواند از این نوع شیر تغذیه شود. یادآوری می‌شود که لاکتوز یک نوع قند است که در شیرگاو وجود دارد. با وجود این گاهی می‌بینیم بعضی بچه‌هایی که به شیرگاو حساسیت دارند به شیر سویا هم آلرژی دارند.

شیر‌خشک با پروتئین‌های تجزیه شده:

این نوع شیرخشک حاوی پروتئین‌های تجزیه شده است که بسته به نوع آن ممکن است کل یا بخشی از پروتئین شیر تجزیه شده باشد. شیرخوارانی که به شیر گاو و شیر سویا واکنش نشان می‌دهند، بهتر است از این نوع شیر تغذیه شوند. این نوع شیر خشک همچنین برای کودکانی که کاملا به انواع پروتئین حساسیت دارند هم مناسب است.

شیرخشک خاص:

برخی انواع شیرخشک هم برای نوزاد نارس یا شیرخوارانی که نیازهای تغذیه‌ای به‌خصوصی دارند، تولید می‌شوند.

تذکر:

بعد از هربار مصرف باقی مانده شیر داخل شیشه را دور بریزید.
درب قوطی را بعد از هربار مصرف محکم ببندید.
محتویات قوطی باز شده حداکثر تا ۳ هفته قابل مصرف می باشد.

نظر فروشنده

0.0 به طور کلی
0
0
0
0
0

نخستین نفری باشید که دیدگاهی را برای “شیر خشک بیومیل ۳ پاکت” ارسال می کنید

امتیازی داده نشده است.