,

شکم بند الاستیک Chipso


سنجش

برند : چیپسو
کشور سازنده: ساخت ایران

۳۱,۰۰۰ تومان

* تنه از بخش های قفسه سینه ، شکم و لگن تشکیل یافته است . شکم ناحیه ای از تنه میباشد که بین دیافراگم در بالا و دهانه ورودی لگن در پایین قرار دارد که در حقیقت حد وسط بین قفسه سینه و لگن است . دیواره فوقانی شکم را دیافراگم و دیواره فدامی آن را عضلات مایل خارجی ، عضلات مایل داخلی ، عضلات مایل عرضی و مستقیم شکمی تشکیل میدهند که از محتویات و احشاء شکمی حفظت نموده و آنها را در جای خود نگه میدارند .
* یک بافت چربی وسیع عضلات ناحیه قدامی شکم را میپوشاند ، این لایه چربی میتواند بسیار ضخیم گردد که در افراد چاق حتی به بیش از هشت سانتیمتر نیز میرسد. شکل ظاهری دیواره قدامی شکم به توان و قدرت عضلات تشکیل دهنده آن بستگی دارد ، بطور مثال در یک خانم میانسال که چند بار حاملگی داشته است غالبا به دلیل ضعف و ناتوانی عضلات شکم نگهداری و حمایت از احشاء شکمی بطور صحیح انجام نمیشود ، بنابراین قسمت تحتانی دیواره قدامی شکم به طرف جلو برآمده شده و موجب افتادگی احشاء به پایین میگردد. به این عارضه اصطلاحا افتادگی شکم میگویند.

* بدلایل متعددی نظیر افزایش سن ، کشیدگی یا ضعف عضلات دیواره قدامی شکم ، بارداری و زایمانهای مکرر در خانمها ، انجام اعمال جراحی در ناحیه شکم و چاقی قدرت نگهدارندگی عضلات کم شده و موجب بیرون آمدن شکم میگردد . در این حالت به دلیل تغییر مرکز ثقل از محل صحیح خود به سمت پایین و جلو ، در دراز مدت موجب افزایش قوس ستون فقرات کمری و بهمراه آن درد کمر و ضایعات عمده دیگر میشود ، که تاثیر ناخوشایندی نیز بر زیبایی و تناسب ظاهری اندام شما خواهد گذاشت.

* اورتزی که تحت عنوان شکم بند تمام کش پل دار در اختیار شماست یک از انواع تولیدات میباشد که براحتی در ناحیه شکم محکم شده و به لحاظ داشتن خاصیت ارتجاعی مناسب همچنین قابلیت تنظیم آن در موارد زیادی مانند :
دوران بعد از زایمان و سزارین ، بعد از اعمال جراحی شکم و کمر ، سالمندانی که به علت کهولت دچار ضعف عضلات شکم میباشند و افراد چاق کاربرد موثر دارد.

نظر فروشنده

0.0 به طور کلی
0
0
0
0
0

نخستین نفری باشید که دیدگاهی را برای “شکم بند الاستیک Chipso” ارسال می کنید

امتیازی داده نشده است.