, , , ,

شربت امگا ۳ مارینوکس – Marinox Omega 3

Availability:

در انبار موجود نمی باشد


سنجش

موارد مصرف شربت امگا 3 مارینوکس
– بهبود سلامت قلبی عروقی
– کاهش تری گلیسیرید
– تکامل سیستم عصبی در جنین و نوزادان
– درمان بیماری های التهابی
– درمان افسردگی و سایر اختلالات نورولوژیک

۱۰۳,۰۰۰ تومان

در انبار موجود نمی باشد

شربت امگا ۳ مارینوکس موجب بهبود سلامت قلبی عروقی، تقویت سیستم ایمنی، درمان بیماری های متابولیک می شود. روغن ماهی از جمله مواد غذایی بسیار مناسب برای تامین امگا۳ بدن است. امگا۳ در سلامت سیستم قلب و عروق و همچنین بهبود برخی بیماری ها نظیر افسردگی دخیل است. این امگا۳ دارای روغن ماهی بوده و به راحتی قابل استفاده است. این مکمل برای تکامل سیستم عصبی در جنین و نوزادان نیز موثر است.

مشخصات
– ساخت آلمان
– شربت
– ۱۲۵ میلی لیتر

روش مصرف
کودکان ۳-۶ سال روزانه ۵ میلی لیتر مصرف نمایند.
کودکان بالای ۶ سال و بزرگسالان روزانه ۱۰ میلی لیتر مصرف نمایند.

شرایط نگهداری
دور از دسترس اطفال و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

هشدار مصرف
در صورت مصرف همزمان دوزهای بالای این مکمل با داروهای ضدانعقاد، مکمل ها و گیاهانی که اثرات ضدپلاکتی/ضدانعقادی دارند ابتدا با پزشک مشورت کنید.

ترکیبات شربت امگا ۳ مارینوکس – Marinox Omega 3
نام

مقدار

نیاز روزانه

Monounsaturated Fatty acids

۰.۳ g

*

Polyunsaturated Fatyy acids

۰.۴ g

*

Omega-3 Fatty Acids

۰.۳۵ g

*

EPA

۰.۱۸ g

*

DHA

۰.۱۲ g

*

امگا۳
امگا ۳ یکی از اسیدهای چرب ضروری است که در ساختمان برخی چربی ها وجود دارد. این اسیدهای چرب برای ادامه حیات بدن کاملا ضروری بوده و توسط بدن خود انسان قابل تولید نیستند و باید از طریق رژیم غذایی و مکمل ها تامین شوند. مصرف مکمل امگا ۳ با منشا دریایی درکودکان ۸ تا ۱۱ سال که دچار مشکلات هماهنگ سازی، هجی کردن، خواندن و اختلالات رفتاری هستند موجب تاثیرات مثبتی می شود. تاثیر دیگر این ماده ضروری بر افسردگی کودکان ۱۰ ساله نیز مشخص شده است. عملکرد امگا ۳ تنها مربوط به کودکان مبتلا به مشکلات شناختی نیست؛ بلکه این اسید چرب به طور کلی برای رشد و محافظت مغز همه کودکان لازم است.

روغن ماهی
این روغن ژن های چربی سوزی را فعال و ژن های ذخیره کننده چربی را غیرفعال می کند و میزان استفاده چربی های ذخیره شده در سلول های مخصوص ذخیره چربی را افزایش می دهد. التهابات ناشی از تمرینات ورزشی را کاهش داده و موجب مدیریت درد از طریق کاهش التهابات می شود. سطح سروتونین را افزایش می دهد. بنابراین روغن ماهی میزان بروز افسردگی، تشویش، اضطراب، ترس های ناگهانی و کاهش هوس برای خوردن کربوهیدرات را کاهش می دهد. روغن ماهی از طریق چند مکانیزم باعث کاهش فشارخون می شود. که از جمله می توان به افزایش ترکیبات گشادکننده رگ ها و اکسیدنیتریک و کاهش التهاب های عروقی و بلوکه کردن عناصر مسدودکننده در دیواره رگ ها اشاره کرد. این روغن یک مقابله کننده با استرس است. این اسید چرب ضروری از فعال شدن آدرنال استروئیدها، آلدسترون، اپی نفرین و نورامی نفرین که با فشار فکری افزایش می یابند ممانعت می کند.

نظر فروشنده

0.0 به طور کلی
0
0
0
0
0

نخستین نفری باشید که دیدگاهی را برای “شربت امگا ۳ مارینوکس – Marinox Omega 3” ارسال می کنید

امتیازی داده نشده است.