, ,

شامپو و روغن ضد شپش


سنجش

شامپو و روغن ضد شپش نلا در مدت ده دقیقه تمامی شپش ها، لارو ها، ساس ها و حتی تخم های چسبیده آن ها بر ساقه مو را برطرف می کند. این شامپو ضد التهاب، نرم کننده و ضد خارش بوده و عفونت های پوستی و زرد زخم ناحیه پشت سر و پشت گوش را برطرف می کند.

۳۵,۰۰۰ تومان

مشخصه ها :- از بین برنده شپش ، رشک و لارو انها
– حاوی روغن های گیاهی
– از بین برنده شپش در ۱۰ دقیقه
– ضد التهاب و خارش
– بدون بو ، غیرسمی
– رفع عفونت های قارچی و باکتریایی
– قابل استفاده برای کودکان و زنان باردار
– همراه با کلاه و شانهروش مصرف :قبل از خیس نمودن موها ، از روغن ضد شپش نلا به مقدار کافی به کل مو و پوست سر بمالید بطوریکه تمامی قسمت های مورد نظر کاملا آغشته به روغن گردد ، سپس کلاه داخل جعبه را بر روی سر گذاشته و به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه صبر نموده و سپس یا استفاده از شامپوی داخل بسته بندی ، موی سر را ضمن شانه زدن با آبگرم شستشو دهید.
توجه : جهت درمان کامل روز بعد مجددا استفاده شده و برای حصول اطمینان و پیشگیری ، دو هفته بعد نیز تکرار گردد.
جهت پیشگیری از ابتلای مجدد ، توصیه می شود سایر افراد خانواده نیز به طور همزمان از این روغن استفاده نمایند و کلیه لباس ها ( کلاه ، روسری ، ملحفه و … ) را با آبی که حداقل دمای آن ۶۰ درجه سانتی گراد است ، شستشو دهید.توضیحات :ترکیبات : عصاره روغن بادام شیرین ، روغن جوجوبا ، روغن بوگات موت ، روغن زئامایس

شامپو و روغن ضد شپش نلا به کمک اسانس ها و روغن های گیاهی به پوست سر نفوذ کرده با مسدود نمودن مجاری تنفسی شپش ، ساس ، بید و لاروها امکان اکسیژن رسانی و تنفس را قطع می کند و در عرض ۱۰ دقیقه به کمک شانه نمودن موها ، رشک و شپش را از بین می برد. همچنین روغن های استفاده شده در ترکیب این شامپو ، التهاب ، قرمزی و زخم های ایجاد شده در اثر خارش و گزش را برطرف می نماید.

نظر فروشنده

0.0 به طور کلی
0
0
0
0
0

نخستین نفری باشید که دیدگاهی را برای “شامپو و روغن ضد شپش” ارسال می کنید

امتیازی داده نشده است.