,

شامپو ایروکس گزنه (برای موهای چرب تا معمولی)


سنجش

– 200 گرمی,جلوگیری از ریزش مو
– تحریک رشد مو، نرم کننده و ضد التهاب و کنترل چربی اسکالپ
– حاوی پلی کواترنیوم 10، روغن جوجوبا، عصاره بید کانادایی و ویتامین های E و B5

۱۸,۵۰۰ تومان

شامپو ضد ریزش گزنه ایروکس حاوی سورفکتانت های آنیونی و آمفوتری مناسبی است که قدرت شویندگی خوبی برای کنترل چربی پوست سر ایجاد می کنند . ترکیب آمونیوم آلکیل اتـرسولفـات نیز سورفاکتـانت مناسبی با پایـه آنیونـی و خـواص آمفوتـری است که قـدرت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی بالا دارد . گلیسرین، د- پانتنول، ویتامین E , پروپیلن گلیکـول و آلانتویین ترکیبات نرم کننده، مرطوب کننده، ضد التهاب و ضد خارش شامپو را تشکیل می دهند. عصاره ی گزنـه با داشتن خـواص محرک رشد مو و کنتـرل چربی سر می تواند نقـش ارزنـده ای در کاهش و توقف ریزش مو داشته باشد. روغـن جوجوبـا نیز خواص نرم کننده، مرطوب کننده و التیـام بخش دارد که در جلوگیری از ایجاد خارش و خشکی موثر است . پلی کـواتـرنیـوم- ۱۰ در دو فـرم ( جـدا و در کمپلکـس) ترکیـب ارزشمنـدی است که عـلاوه بـر نرم کنندگی و حالت دهندگی، در درخشندگی و جلوگیری از موخوره ، وزشدن و گره خوردن مو موثـر است همچنین موجب ترمیم موی های آسیب دیده و شکننده میشود.

 

روش مصرف :
مصرف این شامپو مانند شامپو سیر ایروکس به همراه تونیک موی سر ایروکس و همزمان با مصرف خوراکـی ویتامین ها و مکمل های خوراکی برای توقف ریزش و کمک به رشد مو پیشنهاد می شود.

 

ترکیبات :

شامپو ضد ریزش موهای چرب تا معمولی ایروکس دارای ترکیبات آمونیوم آلکیل اتر سولفات (آنیونیک با خواص آمفوتری)، سدیم لورت سولفات، DEA-اسید های چرب کوکونات، TEA-لوریل اتر سولفات، بتائین و از افزودنی های عصاره ی گزنه، روغن جوجوبا، بید کانادایی و آلانتوئین به عنوان مواد التیام بخش , ضد خارش و ضد التهاب استفاده می کند و هم چنین دارای پروپیلن گلیکول، گلیسیرین، پلی کواترنیوم- ۱۰ و ویتامین های E و د- پانتئول می باشد.

نظر فروشنده

0.0 به طور کلی
0
0
0
0
0

نخستین نفری باشید که دیدگاهی را برای “شامپو ایروکس گزنه (برای موهای چرب تا معمولی)” ارسال می کنید

امتیازی داده نشده است.