شرایط و قوانین

11112020

قوانین عمومی

تمامی کالاها و خدمات وب سایت و فروشگاه دکتر قدرتی , حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تولید و نشر محتوای آنلاین می باشد .
مسلما رعایت قوانین در وب سایت داروخانه دکتر قدرتی دو جانبه بوده و کاربران نیز مختار به پذیرش و به تبع آن موظف به رعایت قوانین حاکی و جاری که در این صفحه به نگارش در آمده است می باشند . بدیهی است دستورات و تغییرات جدید که از سوی مراجع ناظر ابلاغ می شود نیز در همین صفحه اعمال و به روز خواهد گردید .

قوانین ارائه محصولات و خدمات صفحه داروخانه دکتر قدرتی

۱ – تمامی محصولات عرضه شده در وب سایت داروخانه دکتر قدرتی دارای مجوز رسمی و تاییدیه های لازم از وزارت بهداشت , درمان و آموزش پزشکی می باشد .
۲ – وب سایتداروخانه دکتر قدرتی از فروش هرگونه دارو و محصولی که عرضه آن نیاز به ارائه نسخه پزشک دارد معذور است .
۳ – تمام محصولات عرضه شده در وب سایتداروخانه دکتر قدرتی اصل و دارای تاریخ انقضا می باشد .داروخانه دکتر قدرتی تضمین می نماید هیچگونه محصول جعلی و فاقد اعتبار از کمپانیهای سازنده را عرضه نخواهد کرد .
۴ – تمامی محصولات دارای قیمت مصرف کننده می باشند که به صورت آنلاین توسط وب سایتداروخانه دکتر قدرتی به روزسانی می شود .

قوانین خرید و ارسال سفارش

۱ -داروخانه دکتر قدرتی موظف به تهیه و ارائه پیش فاکتور فروش قبل از نهایی شدن پروسه فروش می باشد .
۲ – پس از ثبت خرید کارشناسان فروشداروخانه دکتر قدرتی جهت تایید نهایی و هماهنگیهای لازم با مشتری تماس میگیرند .
۳ – کاربر امکان سفارش محصولاتی که فاقد موجودی می باشند را نخواهد داشت وداروخانه دکتر قدرتی هیچگونه مبلغی را بابت سفارش موقت یا رزرو محصول دریافت نخواهد کرد .
۴ – کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد .
۵ – ارسال سفارشات مطابق با درخواست مشتری و اخذ هزینه های مربوطه می باشد .

یک نظر

  1. اکتیو لایف عوارض سو؛ ندارد اگر هیچ مشکلی نداشته باشی فقط برای تحریک بیشتر مفیداست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *